KKP ANGLIA

Lipcowa prezentacja dotyczyć będzie Anglii, spotkanie odbędzie się dnia 12.07 o godzinie 19:00. W sposób niezwykle barwny, uzupełniając licznymi anegdotami, opowie o tym niezwykłym kraju, Karina.

Karina Boguń –przez 4 lata mieszkała i pracowała w Anglii. W tym czasie zobaczyła ten kraj z perspektywy dużych miast, małych miasteczek i wsi. Zaprzyjaźniła się z Anglikami młodymi i starszymi oraz z wieloma przedstawicielami różnych zakątków świata, dla których Anglia stała się domem. Wyszła na najwyższy szczyt (Scafell Pike) i dotarła na najdalej wysunięty na południe koniuszek (Land’s End). Bezskutecznie próbowała nauczyć się pić herbatę z mlekiem, ale za to stała się ekspertką w przygotowaniu apple crumble. Zobaczyła miejsce urodzenia Króla Artura, choć na podwieczorek do Królowej Elżbiety nie została zaproszona -pewnie dlatego, że nie miała odpowiedniego kapelusza. Czas spędzony w Anglii to jeden z najlepszych okresów w jej życiu.

Jak zwykle będziemy serwowali egzotyczną żywność. Czy to będą fish & chips, czy cucumber sandwiches, klubowicze przekonają się w połowie lipca.

Zapraszamy!

Comments

  1. Kulturalnik Wadowicki

    Ponieważ informujemy o mających odbyć się na terenie powiatu wadowickiego spotkaniach, daliśmy znać o powyższym na naszym fanpage’u na Facebooku (website).
    Apetycznego spotkania 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hit me * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.