KKP Szwecja

Flag of Sweden - Wikipedia

KKP SZWECJA 23.10.20 godz. 19:00

Podróże to przygoda sama w sobie ale są ludzie którzy potrafią połączyć te hobby z innymi pasjami. W gminie Wieprz jest sportowiec który jeździ po całej Polsce a także po Europie na zawody triatlonowe. Ta forma aktywności wymaga olbrzymiej siły, wytrzymałości i opanowania do perfekcji 3 dyscyplin sportowych. Pan Mariusz Szczotka jest sportowcem który odnosi duże sukcesy i o nich opowie 23 października o godzinie 19:00 w klubie. By uzmysłowić klubowiczom skalę trudności przedstawiamy szczegóły zawodów Ironman.

Stalowy facet – po polsku a po angielsku – Ironman to zawody triatlonowe (3 dyscypliny sportowe) organizowane przez World Triathlon Corporation. Wyścigi organizowane są na dystansach: 3,86 km pływanie, 180,2 km  jazda na rowerze i 42,195 km maraton.

Pan Mariusz opowie o treningach, zawodach i chwale sportowców pod kątem zawodów Szwedzkim mieście Kalmar. Jako poczęstunek przygotujemy porcje power barów i żeli energetycznych – jedzenia dla ekstremalnych sportowców. Pomimo tego że prelekcja dotyczy Szwecji nie będziemy serwowali sfermentowanych śledzi których zapach zapewne by powalił każdego:)

Z powodu epidemii COVID-19 ilość miejsc będzie ograniczona a o wejściu decyduje wcześniejsza rezerwacja lub kolejność wejścia na pół godziny przed prelekcją. Zapraszamy szczególnie młodzież by zobaczyła jaką przygodą i zabawą jest aktywne uprawianie sportu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hit me * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.