Monthly Archives: June 2020

KKP Bangladesz

KKP BANGLADESZ 10.07.2020 godz. 19:00

File:Flag of Bangladesh.svg

Zapraszamy na prelekcję o Bangladeszu 10 lipca 2020. Bangladesz to przeludniony kraj w delcie wielkiej rzeki z antycznym transportem wodnym złożonym z kolonialnych bocznokołowców. To także park narodowy z tygrysami, gdzie spotkać można również krokodyle. To także stolica gdzie w korkach stoją tysiące riksz a smród przyprawia o mdłości. Są i plaże gdzie wielskie worki z piaskiem na podobieństwo wielorybów chronią linię brzegową przed zakusami zatoki Benglaskiej. Kulinarnie będzie słodko, posmakujemy Gulab Jamun.

Z względu na epidemię COVID 19 ilość miejsc ograniczona. Osobowy powyżej wyznaczonych limitów nie zostaną wpuszczone na salę KKP. Prosimy zabrać ze sobą maseczki oraz rękawiczki. O wejściu decyduje kolejność przybycia.

KKP MAURETANIA 19.06.20 godz. 19:00

Flag of Mauritania

Zapraszamy na prelekcję o epickiej podróży przez piaski Sahary do magicznej oazy w sklanym kanionie. Część podróży pelegent Serweryn Gałysz pokonał za darmo podróżując wagonem do transportu rudy żelaza. Kulinarnie zapraszamy na mudżadarę. Z względu na epidemię COVID 19 ilość miejsc ograniczona. Osobowy powyżej wyznaczonych limitów nie zostaną wpuszczone na salę KKP. Prosimy zabrać ze sobą maseczki oraz rękawiczki. O wejściu decyduje kolejność przybycia.