Monthly Archives: August 2020

KKP Kreta

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/43/Flag_of_Cretan_State.svg/500px-Flag_of_Cretan_State.svg.png

KKP KRETA 11.09. godzina 19:00
Zapraszamy klubowiczów na spotkanie poświęcone Krecie dnia 11 września o godzinie 19:00. To tej pory ta wyspa była dość odległa i całkiem droga dla niskobudżetowych turystów ale dzięki epidemii jest łatwo dostępna jak nigdy dotąd. Tanie loty za niecałe 200 zł, niezwykłe noclegi i wspaniałe jedzenie. Wyjazd tygodniowy z wynajęciem auta to przygoda za kilkaset złotych. Zobaczymy największe atrakcje Krety czyli; białe i różowe plaże z turkusową i lazurową wodą, zabytki kultury minojskiej i mykeńskiej w tym pałac w Knossos oraz muzeum archeologiczne gdzie pośród zbiorów są i świnki! Klasztory prawosławne, gaje oliwne, twierdze i porty Wenecji a nawet muzeum zardzewiałego sprzętu wojskowego. Jako poczęstunek zaserwujemy chałwę.

KKP OREGON

KKP OREGON 7.08.2020 godz. 19:00

ZAPRASZAMY NA PRELEKCJĘ O Oregonie 7.08.20 godz. 19;00 stanie Stanów Zjednoczonych Ameryki pomiędzy stanem Waszyngton ( nie mylić z miastem i stolicą) oraz Kalifornią. Będzie to  Prelekcja jak z filmu drogi. Zróżnicowane widoki, niezwykli ludzie, spanie u dobrych ludzi z couchsurfing i na dziko przy cmentarzu hipisów, w puszczy gdzie w nocy pijani tubylcy zrobili sobie strzelnicę a kule latały po lesie. W czasie tej epickiej podróży samochód został nawet okradziony. Kulinarnie postaramy się kupić re eses – pyszne czekoladki z masłem orzechowym, made In USA oczywiście :)

ZE WZGLĘDU NA EPIDEMIĘ CONVID 19 ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA. OSOBY POWYŻEJ WYZNACZONYCH LIMITÓW NIE ZOSTANĄ WPSZCZONE NA SALĘ KKP.. O WEJŚCIU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ.