13 Lecie KKP – Bałkany

KKP Bałkany – 7 luty godzina 19

Z okazji jubileuszu 13 lecia Klubu Kulinarnego Podróżnika mam zaszczyt i przyjemność zaprosić klubowiczów na spotkanie o Bałkanach. Prelegentem będzie prawdziwa legenda kulinarnej eksploracji – Robert Makłowicz. Jego pasja i wieloletnie doświadczenie inspirują wielu ludzi (także i mnie gdyż tylko ten smakosz budzi we mnie pragnienie podróży kulinarnych). Jego humor, erudycja, pasja życia i pozytywna energia, dodają siły w rozpędzonym XXI wieku. Pan Robert opowie nam o swoich podróżach i doświadczeniach kulinarnych z uwzględnieniem Dalmacji – krainy dobrych smaków. Pędzie to prelekcja a nie prezentacja zdjęć.

Przy okazji będzie można kupić książki tego wybitnego kulinarologa oraz uzyskać jego autograf. Moja książka CK kuchnia ma na sobie dziesiątki plam (sosy, ocet, wino i oliwa :), pozaginane rogi, ocena przepisów w skali do 5 i podkreślone najciekawsze fragmenty. Moja książka żyje ze mną od lat i wy klubowicze możecie z nią rozpocząć kulinarną przygodę. Zapraszamy więc 7 lutego o 19:00. 

Na jubileusz kulinarnym elementem musi być tort. Jak od wielu lat przygotuje go Ania Kaczmarczyk która potrafi stworzyć prawdziwe arcydzieła o cudownym smaku i niebiańskiej lekkości. Dla naszego prelegenta przygotujemy też wędzonego karpia, (niezastąpiony Wojtek i teść który ponoć lubi sprawiać ryby) który jest najwspanialszym daniem rybnym jakie znam! No i najważniejsze z okazji 13 lecia – wręczymy koszulki KKP najbardziej zasłużonym młodym dziennikarzom oraz sponsorowi prezes Małgorzacie Matusiak z ABS Banku Spółdzielczego w Andrychowie. Dzięki pomocy banku od początku istnienia mamy fundusze na składniki kulinarne. Zapraszam w piątek 7.02.20 godzina 19:00. Uwaga stali klubowicze mają pierwszeństwo przy zajmowaniu miejsc siedzących!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hit me * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.