AUSTRALIA – PÓLNOCNE TERYTORIUM

600px-flag_of_the_northern_territory-svg
W drugi piątek grudnia zapraszamy do KKP na 19:00 by spotkać się z prawdziwą przygodą. Marcin Obałek znany już nam nieustraszony podróżnik który  traktorem podróżował po Ameryce Południowej, zadziwi nas wyprawą Fiatem 126 p (klasyczny polski maluch) przez środek Australii. Wraz z grupą Czechów w Trabantach będą przemierzali busz północnych terytoriów, jedli padlinę kangurów, zdobywali przeterminowane jedzenie czyli po prostu świetnie się bawili☺.Pokażą także potęgę motoryzacji PRL i NRD!

1000px-australian_aboriginal_flag-svgKKP do jedzenia przygotuje bardziej normalny poczęstunek czyli vegiemite, pastę Bounty i herbatę ladies Earl Gray z dodatkiem pomarańczy. Michał który prowadził wraz ze mną TRAKTORIADĘ w Gierałtowicach tego roku ma wspaniałe zdjęcia i niesamowity film który doda skrzydeł każdemu małemu lub dużemu podróżnikowi. Zapraszam tez do wykonania projektu koszulki KKP na jubileusz 10 – lecia. Najciekawszy projekt będzie wyprodukowany a pomysłodawca otrzyma koszulkę na pamiątkę. Projekt nie może być skomplikowany czyli powinien być przejrzysty graficznie. Powinien dotyczyć elementów związanych z podróżami lub albo z dekadą działalności.

Przy okazji pragnę podziękować bankowi ABS Bankowi Spółdzielczemu za wsparcie od początku naszego istnienia bez którego nigdy byśmy nie spróbowali pyszności ze każdego zakątka ziemi.

Seweryn Gałysz – założyciel KKP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hit me * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.