KKP KAMBODŻA

KKP KAMBODŻA 19.05 (3 piątek miesiąca!)
Mateusz Kotlarski zwany Kotletem pochodzi z Wieprza. Jego wyprawa to przygoda godna pozazdroszczenia. Samotnie wyruszył w świat autostopem i dotarł aż do Indonezji. Na spotkaniu KKP opowie on o Kambodży – państwie wyjątkowo atrakcyjnym turystycznie. Niskie ceny, wspaniałe zabytki i gościnni ludzie skrywają jednak tajemnicę czerwonych Khmerów – pola śmierci.
Prelegent przez miesiąc  pracował jako wolontariusz na odludnej wyspie w tym niezwykłym kraju. Opowieści także będą dotyczyły całej Azji która Kotlet przejechał za darmo. Do jedzenie będzie zupa z wodorostów (alg) niezwykle smaczna i w pełni wegetariańska.
Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki podróżnika pochodzącego z Wieprza.

Kilka informacji od Mateusza:
Jeśli chodzi o samą prezentację, to staram się żeby nie był to czysty pokaz zdjęć czy slajdowisko. Opowiadam sporo o Azji, jej ciekawostkach, ale również mówię o praktyce, czyli łapaniu stopa, szukaniu noclegów, radzeniu sobie z pieniędzmi i całą otoczką związaną z życiem z plecakiem 🙂 Oprócz tego mam w zanadrzu 4 ulubione azjatyckie historie i zawsze to widowni pozostawiam wybór czy chcą usłyszeć o syberyjskim Bajkale, życiu w mongolskiej jurcie, przedzieraniu się przez laotańską dżunglę lub obozowaniu nad birmańskim jeziorem Indawgyi 🙂 Osobiście czerpię ogromną radość z tych prezentacji i mam nadzieję, że trochę tej radości przekazuję innym 🙂
Zapraszamy w piątek 19 maja na godzinę 19:00 do Klubu Kulinarnego Podróżnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hit me * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.